fbpx Aktualne inwestycje – SKY Investments

Aktualne inwestycje


Z myślą o rodzinie

Nowy Gruszczyn

Nowy Gruszczyn

Dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, z ogrodami.

Gruszczyn, ul. Katarzyńska

Idź do strony www

Nowy Gruszczyn to zupełnie nowa propozycja domów w zabudowie bliźniaczej w gminie Swarzędz, tuż obok dwóch miast: Poznania i Swarzędza. Niedaleko inwestycji znajduje się Dolina Cybiny na obszarze Natura 2000 i Jezioro Swarzędzkie, wraz z licznymi ścieżkami biegowymi i trasami rowerowymi, co daje wiele możliwości dla osób kochających aktywność fizyczną w otoczeniu przyrody.

Tworzymy wyjątkową inwestycję gwarantującą więcej przestrzeni każdemu mieszkańcowi, a jednocześnie własny, zielony ogród. Komfortowa zabudowa, duże możliwości aranżacyjne, podwyższony standard deweloperski i możliwość wykończenia „pod klucz”, a przede wszystkim odpoczynek od miasta – Nowy Gruszczyn w pełni odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Spokój blisko natury

Rodzinne Podolany

Rodzinne Podolany

Mieszkania dwupoziomowe i domy w zabudowie szeregowej

Poznań, ul. H. Rzepeckiej

Idź do strony www

Rodzinne Podolany to unikatowy projekt mieszkań dwupoziomowych i domów w zabudowie szeregowej. W zamyśle inwestora jest zaaranżowanie domowej, rodzinnej przestrzeni, gdzie chętnie dzielimy się radością i do której z przyjemnością wracamy.

Rodzinne Podolany to miejsce o wyjątkowym charakterze zaprojektowane z myślą o osobach, którzy cenią sobie zalety miasta przy jednocześnie spokojnej, ustronnej lokalizacji. Zapewniamy wiele możliwości związanych z wyborem idealnie dopasowanej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Szczególny nacisk położyliśmy na użyteczność i estetykę budynków. Osiedle Rodzinne Podolany powstaje w Poznaniu przy ulicy Heleny Rzepeckiej.