fbpx Nowy Gruszczyn


O inwestycji

Nowy Gruszczyn to wyjątkowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej położone przy ulicy Katarzyńskiej. To doskonała propozycja dla rodzin gwarantująca przestrzeń, komfort oraz nowoczesne rozwiązania. Oryginalna architektura, estetyka elewacji, przemyślany rozkład pomieszczeń i przestronne ogrody, a przede wszystkim lokalizacja w urokliwym zakątku podpoznańskiego Gruszczyna w pełni zaspokoi potrzeby i oczekiwania wymagających klientów.

VI etapów inwestycji, łącznie 76 domów

domy o powierzchni 141 m2, 135m2 i 128m2

2 miejsca postojowe w cenie domu

przestronne ogrody

 
20lat doświadczenia w branży budowlanej
 
76domów na osiedlu Nowy Gruszczyn
 
10520łącznej powierzchni wszystkich lokali
 
19717łącznej powierzchni ogrodów na osiedlu Nowy Gruszczyn

Lokalizacja

Gruszczyn to mała, urokliwa miejscowość położona na terenie gminy Swarzędz, około 8 km od Poznania. Lokalizacja inwestycji jest idealnym przykładem podmiejskiego osiedla gwarantującego poczucie prywatności, spokój, ciszę i bliższy kontakt z naturą. Jest azylem, do którego zawsze chętnie się wraca.

osiedle w sąsiedztwie Doliny Cybiny

trasy rowerowe i ścieżki biegowe w otoczeniu przyrody

bliskość jeziora swarzędzkiego i Puszczy Zielonki

w pobliżu szkoła, przedszkole, placówki handlowo – usługowe

szybki dojazd do Poznania

Gruszczyn to doskonałe miejsce dla osób pracujących w Poznaniu. Droga do stolicy Wielkopolski zajmuje autem kilkanaście minut. Sprawnie można dotrzeć również do autostrady A2 czy trasy S5. Funkcjonuje również komunikacja miejska, a w pobliskiej Kobylnicy znajduje się stacja PKP linii kolejowej Poznań-Gniezno.