fbpx Partnerzy – SKY Investments

Partnerzy


Mieszkanie marzeń z Leroy Merlin

Z myślą o wszystkich właścicielach mieszkań i domów, którzy stanęli przed wyzwaniem zaprojektowania, wykończenia i urządzenia swoich lokali, we współpracy z naszym partnerem - Leroy Merlin przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Oprócz 10% rabatu na zakupy w 5 sklepach Leroy Merlin, nasi mieszkańcy otrzymają między innymi indywidualną wizualizację 3D kuchni lub łazienki za 1 grosz. Więcej szczegółów promocji znajdziecie Państwo na ulotce.


Wykończ swoje mieszkanie

Wykończenie wnętrz nowego, przestronnego domu to spełnienie marzeń, ale i spore wyzwanie. Dobranie wymarzonego stylu, kolorystyki, wybór materiałów, które będą trwałe przez lata i zmieszczenie się w planowanym budżecie to priorytety.

Nie musicie się na tym wszystkim znać, śledzić nowinek technologicznych, czy trendów. Jeśli potrzebujecie wsparcia ze strony ekspertów, to polecamy RedNet Dom, naszego partnera w zakresie wykończenia oraz aranżacji wnętrz. Firma RedNet oferuje różne pakiety wykończenia, fachową obsługę i gwarancję na wykonane prace. Jak współpracować, to tylko z najlepszymi!