Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/g/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Rodzinne Komorniki

INWESTYCJA SPRZEDANA

RODZINNE KOMORNIKI

RODZINNIE NA PRZEDMIEŚCIACH POZNANIA

Zamieszkać na przedmieściach Poznania to marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. Za takim rozwiązaniem przemawia dobrze rozwinięta infrastruktura peryferii, bliskość terenów zielonych, a przede wszystkim brak miejskiego hałasu.

Rodzinne Komorniki to nowoczesny projekt domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja jest skierowana do rodzin, a zamierzeniem inwestora jest realizacja pragnień, gdzie pojęcie „wymarzony dom rodzinny” tożsame jest z komfortem i bezpieczeństwem. Nasza inwestycja czerpie wzorce z wyobrażeń i oczekiwań osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania. Tu cała rodzina odnajdzie spokój i niewyczerpane możliwości dla różnych form relaksu, ucieczki od miejskiego zgiełku.

 

Osiedle Rodzinne Komorniki powstaje w Komornikach przy ulicy Pana Tadeusza. Budowę inwestycji podzieliliśmy na 3 etapy. W pierwszym z nich powstanie 48 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 79 mkw. Natomiast w kolejnych etapach powstaną lokale o metrażu około 79 oraz 91 mkw. Na parterze każdego z domów znajdować się będzie przestronny salon, kuchnia oraz toaleta. Natomiast na piętrze przewidziano 3 sypialnie oraz łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców będzie także ogród. Do każdego domu przynależeć będą 2 miejsca postojowe, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. Dużą wagę przykładamy również do elementów małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki oraz oświetlenie.

Zakończenie pierwszego etapu planujemy na III kwartał 2019 roku, zaś trzeciego na IV kwartał 2019 roku. Natomiast drugi etap osiedla ma zostać ukończony w II kwartale 2020 roku. Docelowo osiedle Rodzinne Komorniki liczyć będzie 106 domów.

Domy w zabudowie szeregowej

LOKALIZACJA

Przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach

Projekt jest realizowany przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach, niewielkiej miejscowości pod Poznaniem. Gmina Komorniki zapewnia pełną infrastrukturę, dzięki czemu przyszli Mieszkańcy inwestycji będą mieć pod ręką najważniejsze miejsca, zapewniające komfortowe mieszkanie. Obok inwestycji znajdują się: sklepy, przystanek autobusowy transportu publicznego (linia 716), centra handlowe i punkty usługowe. Rodzinne Komorniki to placówki edukacyjne. Wystarczy 5 minut spaceru, aby dotrzeć do przedszkola, czy żłobka oraz około 15 minut do szkoły podstawowej. Co istotne, otoczenie tworzy wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna zapewniająca poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Położenie osiedla Rodzinne Komorniki to komfort, ale też oszczędność czasu. Gmina Komorniki jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin w Polsce. Położenie przy południowo-zachodniej granicy Poznania pozwala sprawnie dotrzeć do centrum, jak i pozostałych ważnych miejsc powiatu i regionu. Na terenie Komornik funkcjonuje transport publiczny. Autobusem można dojechać na poznańskie: Junikowo i Górczyn. Ponadto przez gminę przebiega autostradowy węzeł Poznań – Komorniki.

Osiedle Rodzinne Komorniki powstaje w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Przyszli Mieszkańcy w nieco ponad kwadrans dojadą rowerami do jednego z najbardziej zielonych miejsc Wielkopolski. Miłośnicy przyrody i aktywnego wypoczynku, będą mogli skorzystać z wielu ścieżek biegowych i tras rowerowych o łącznej długości 85 km. Teren Parku to także raj dla chodziarzy, dla których powstały dwie trasy nordic walking. Podczas spacerów można podziwiać piękny krajobraz, w tym pomniki przyrody, liczne zabytki oraz odwiedzić Muzeum Przyrodnicze w Jeziorach. Warto wybrać się do Szreniawy, gdzie znajduje się Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego.

Komorniki graniczą z gminą Luboń, Puszczykowo, Mosina, Dopiewo, Stęszew oraz Poznaniem. Mieszkanie w Komornikach to interesująca alternatywa dla osób, które szukają nieruchomości na Świerczewie, Dębcu i Grunwaldzie w Poznaniu, a także na południo-zachodnich przedmieściach, np. w Skórzewie, Plewiskach, Wirach, Puszczykowie, czy Rosnówku.

RODZINNE KOMORNIKI

STANDARD WYKOŃCZENIA

Projekt Rodzinne Komorniki to najlepsze sprawdzone materiały i rozwiązania technologiczne. Wielką wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom wykonania.

Zależy nam, aby wykończenie każdego domu odpowiadało potrzebom jego Mieszkańców. Dlatego poza bogatym standardem wykończenia przygotowaliśmy opcjonalnie ofertę wykończenia dodatkowego, w tym m.in. rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w większej ilości pomieszczeń, wykończenie poddasza nieużytkowego i wiele innych. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów z biura sprzedaży.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Pragnąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług rekomendujemy współpracę z profesjonalną firmą oferującą kompleksowe wykończenia mieszkań – „Tanio Pod Klucz”. Dzięki temu, zamiast spędzać długie godziny na wyborze materiałów, ekip wykończeniowych, koordynowaniu dostaw czy nadzorowaniu prac, przyszli mieszkańcy osiedla Rodzinne Komorniki będą mogli spędzić ten czas tak, jak lubią oraz poświecić go swoim bliskim.

A to dopiero początek zalet idących w parze z wyborem domu wykończonego „pod klucz” przez naszego Partnera. Otrzymają Państwo 3-letnią, pisemną gwarancję, możliwość ujęcia kosztów wykończenia w kredycie, płatności ratalne oraz atrakcyjne rabaty. Do dyspozycji Kupujących pozostaje również architekt wnętrz, który pomoże stworzyć dom marzeń. Własna wzorcowania oraz możliwość zapoznania się z materiałami różnych firm zaoszczędzi sporo czasu.

Wykańczając mieszkanie z „Tanio Pod Klucz” można dokładnie zaplanować budżet (gwarancja ceny – bez niespodziewanych dodatkowych kosztów) oraz termin realizacji, a cały dom po zakończonych pracach będzie nie tylko idealnie wykończony, ale również posprzątany na błysk.

Zapraszamy do kontaktu z firmą “Tanio Pod Klucz”:
tel. 570 703 550
email: biuro@taniopodklucz.pl

przestronny salon z aneksem o powierzchni ok. 30 m2

MIESZKANIE MARZEŃ

Z LEROY MERLIN

Z myślą o wszystkich właścicielach mieszkań w inwestycji Rodzinne Komorniki, którzy stanęli przed wyzwaniem zaprojektowania, wykończenia i urządzenia swoich lokali, we współpracy z naszym partnerem – Leroy Merlin przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Oprócz 10% rabatu na zakupy w 5 sklepach Leroy Merlin, nasi mieszkańcy otrzymają między innymi indywidualną wizualizację 3D kuchni lub łazienki za 1 grosz. Więcej szczegółów promocji znajdziecie Państwo na ulotce.

FINANSOWANIE

Wszystkim naszym potencjalnym Klientom zapewniamy nieodpłatne doradztwo kredytowe. Nasz specjalista ds. kredytów zaproponuje optymalne warunki sfinansowania zakupu nieruchomości, zbada zdolność kredytową, obliczy przykładową ratę kredytu, skompletuje całą dokumentację do wniosku kredytowego i pomoże we wszelkich formalnościach. W ten sposób można szybko porównać najlepsze oferty ponad 20 renomowanych instytucji finansujących o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ds. kredytów:
Joanna Grabowska-Hryniewicz
tel. 530 507 744
email: j.grabowska@kredyty-hryniewicz.pl

GALERIA

RODZINNE KOMORNIKI
WIZUALIZACJE OSIEDLA
WIZUALIZACJE WNĘTRZ
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIRTUALNY SPACER

Dane, ceny i wizualizacje mają charakter poglądowy. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian.

Kontakt