RODZINNE KOMORNIKI

RODZINNIE NA PRZEDMIEŚCIACH POZNANIA

Zamieszkać na przedmieściach Poznania to marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. Za takim rozwiązaniem przemawia dobrze rozwinięta infrastruktura peryferii, bliskość terenów zielonych, a przede wszystkim brak miejskiego hałasu.

Rodzinne Komorniki to nowoczesny projekt domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja jest skierowana do rodzin, a zamierzeniem inwestora jest realizacja pragnień, gdzie pojęcie „wymarzony dom rodzinny” tożsame jest z komfortem i bezpieczeństwem. Nasza inwestycja czerpie wzorce z wyobrażeń i oczekiwań osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania. Tu cała rodzina odnajdzie spokój i niewyczerpane możliwości dla różnych form relaksu, ucieczki od miejskiego zgiełku.

 

Osiedle Rodzinne Komorniki powstanie w Komornikach przy ulicy Pana Tadeusza. Budowę inwestycji podzieliliśmy na 3 etapy. W pierwszym z nich powstanie 48 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 79 mkw. Natomiast w kolejnych etapach powstaną lokale o metrażu około 79 oraz 91 mkw. Na parterze każdego z domów znajdować się będzie przestronny salon, kuchnia oraz toaleta. Natomiast na piętrze przewidziano 3 sypialnie oraz łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców będzie także ogród. Do każdego domu przynależeć będą 2 miejsca postojowe, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. Dużą wagę przykładamy również do elementów małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki oraz oświetlenie.

Zakończenie pierwszego etapu planujemy na III kwartał 2019 roku, zaś trzeciego na IV kwartał 2019 roku. Natomiast drugi etap osiedla ma zostać ukończony w II kwartale 2020 roku. Docelowo osiedle Rodzinne Komorniki liczyć będzie 106 domów.

Domy w zabudowie szeregowej

LOKALIZACJA

Przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach

Projekt będzie realizowany przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach, niewielkiej miejscowości pod Poznaniem. Gmina Komorniki zapewnia pełną infrastrukturę, dzięki czemu przyszli Mieszkańcy inwestycji będą mieć pod ręką najważniejsze miejsca, zapewniające komfortowe mieszkanie. Obok inwestycji znajdują się: sklepy, przystanek autobusowy transportu publicznego (linia 716), centra handlowe i punkty usługowe. Rodzinne Komorniki to placówki edukacyjne. Wystarczy 5 minut spaceru, aby dotrzeć do przedszkola, czy żłobka oraz około 15 minut do szkoły podstawowej. Co istotne, otoczenie tworzy wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna zapewniająca poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Położenie osiedla Rodzinne Komorniki to komfort, ale też oszczędność czasu. Gmina Komorniki jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin w Polsce. Położenie przy południowo-zachodniej granicy Poznania pozwala sprawnie dotrzeć do centrum, jak i pozostałych ważnych miejsc powiatu i regionu. Na terenie Komornik funkcjonuje transport publiczny. Autobusem można dojechać na poznańskie: Junikowo i Górczyn. Ponadto przez gminę przebiega autostradowy węzeł Poznań – Komorniki.

Osiedle Rodzinne Komorniki powstaje w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Przyszli Mieszkańcy w nieco ponad kwadrans dojadą rowerami do jednego z najbardziej zielonych miejsc Wielkopolski. Miłośnicy przyrody i aktywnego wypoczynku, będą mogli skorzystać z wielu ścieżek biegowych i tras rowerowych o łącznej długości 85 km. Teren Parku to także raj dla chodziarzy, dla których powstały dwie trasy nordic walking. Podczas spacerów można podziwiać piękny krajobraz, w tym pomniki przyrody, liczne zabytki oraz odwiedzić Muzeum Przyrodnicze w Jeziorach. Warto wybrać się do Szreniawy, gdzie znajduje się Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego.

Komorniki graniczą z gminą Luboń, Puszczykowo, Mosina, Dopiewo, Stęszew oraz Poznaniem. Mieszkanie w Komornikach to interesująca alternatywa dla osób, które szukają nieruchomości na Świerczewie, Dębcu i Grunwaldzie w Poznaniu, a także na południo-zachodnich przedmieściach, np. w Skórzewie, Plewiskach, Wirach, Puszczykowie, czy Rosnówku.

leg

STANDARD

Projekt Rodzinne Komorniki to najlepsze sprawdzone materiały i rozwiązania technologiczne. Wielką wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom wykonania.

Zależy nam, aby wykończenie każdego domu odpowiadało potrzebom jego Mieszkańców. Dlatego poza bogatym standardem wykończenia przygotowaliśmy opcjonalnie ofertę wykończenia dodatkowego, w tym m.in. rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w większej ilości pomieszczeń, wykończenie poddasza nieużytkowego i wiele innych. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów z biura sprzedaży.

przestronny salon z aneksem o powierzchni ok. 30 m2

MIĘDZY NAMI SĄSIADAMI

Oferta promocyjna

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży domów na osiedlu Rodzinne Komorniki, proponujemy skorzystanie z programu “Między nami sąsiadami”. Oferujemy możliwość uzyskania kwoty 4000 zł brutto na zakup pakietów dodatkowych wykończenia domu.

Wystarczy polecić nasze osiedle przyjaciołom lub rodzinie, którzy również zdecydują się na zakup domu i podpisanie z nami umowy deweloperskiej.

Dzięki udziałowi w programie, można otrzymać atrakcyjne opcje dodatkowe takie, jak: kominek, aranżacja poddasza, czy ogrzewanie podłogowe – w nowej cenie. Tak przygotowane podwyższenie standardu będzie cieszyć każdego dnia.

FINANSOWANIE

Wszystkim naszym potencjalnym klientom zapewniamy nieodpłatne doradztwo kredytowe. Nasz specjalista ds. kredytów zaproponuje optymalne warunki sfinansowania zakupu nieruchomości, zbada zdolność kredytową, obliczy przykładową ratę kredytu, skompletuje całą dokumentację do wniosku kredytowego i pomoże we wszelkich formalnościach. W ten sposób można szybko porównać najlepsze oferty ponad 20 renomowanych instytucji finansujących o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do kontaktu:
Joanna Grabowska-Hryniewicz
tel. 530 507 744
email: j.grabowska@kredyty-hryniewicz.pl

GALERIA

fb
WIZUALIZACJE OSIEDLA
WIZUALIZACJE WNĘTRZ
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIRTUALNY SPACER

Dane, ceny i wizualizacje mają charakter poglądowy. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian.