JUŻ W SPRZEDAŻY!

RODZINNE PODOLANY

RODZINNA STRONA MIASTA

Rodzinne Podolany to unikatowy projekt domów w zabudowie szeregowej. W zamyśle inwestora jest zaaranżowanie domowej, rodzinnej przestrzeni, gdzie chętnie dzielimy się radością i do której z przyjemnością wracamy. Rodzinne Podolany to miejsce o wyjątkowym charakterze zaprojektowane z myślą o osobach, którzy cenią sobie zalety miasta przy jednocześnie spokojnej, ustronnej lokalizacji. Zapewniamy wiele możliwości związanych z wyborem idealnie dopasowanej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Szczególny nacisk położyliśmy na użyteczność i estetykę budynków. Osiedle Rodzinne Podolany powstanie w Poznaniu przy ulicy Heleny Rzepeckiej.

Realizację inwestycji podzieliliśmy na kilka etapów budowy. W pierwszym z nich powstanie 12 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 76 – 79 mkw. Na parterze znajdować się będzie przestronny salon, kuchnia, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Z kolei na piętrze przewidziano 3 sypialnie oraz łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców będzie także taras na dachu, o powierzchni do 20 mkw.

 

W kolejnych etapach ofertę uzupełnią domy o powierzchni od 90 do 105 mkw, każdy z nich z własnym ogrodem.

Zadbamy również o otoczenie obiektów, by stanowiły integralną całość oraz w pełni zagospodarowany teren. Do każdego domu przynależeć będą 1 lub 2 miejsca postojowe. Dużą wagę przykładamy również do elementów małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki oraz oświetlenie. Zakończenie pierwszego etapu planujemy na I kwartał 2020 roku.

Domy w zabudowie szeregowej

LOKALIZACJA

Przy ulicy Heleny Rzepeckiej

Kameralne osiedle Rodzinne Podolany powstaje przy ulicy Heleny Rzepeckiej, na poznańskich Podolanach. To spokojna, urokliwa okolica w północno-zachodniej części miasta, znajdująca się między zielonym Strzeszynem a ścisłym centrum. Starannie wybierając miejsce na inwestycję, zwróciliśmy uwagę na otoczenie przyrody oraz dogodną komunikację z resztą miasta. Wystarczy kilka chwil, aby dotrzeć nad Jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka oraz pobliskie lasy. W okolicy nie brakuje też ścieżek rowerowych, dzięki którym rowerzyści dotrą do ścisłego centrum w kwadrans.

Mieszkając na osiedlu Rodzinne Podolany, najważniejsze sprawy będzie można załatwić w pobliżu. Zakupy, trening w fitness klubie, wspólny obiad w ulubionej restauracji – te wszystkie atrakcje będą na wyciągnięcie ręki. Na Podolanach znajduje się także kilkanaście placówek edukacyjnych, dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Stąd wiemy, że Podolany staną się jeszcze bardziej Rodzinne.

Wystarczą dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego i udać się do centrum. Także wyjazd poza granice miasta nie będzie stanowił problemu. Niedaleko znajduje się trasa nr 92, z której można łatwo wjechać na trasę S11, czy autostradę A2. Dobrze mieszkać w miejscu, skąd wszędzie jest blisko!

leg-p

STANDARD

Projekt Rodzinne Podolany to najlepsze sprawdzone materiały i rozwiązania technologiczne. Wielką wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom wykonania.

Zależy nam, aby wykończenie każdego domu odpowiadało potrzebom jego Mieszkańców. Dlatego poza bogatym standardem wykończenia przygotowaliśmy opcjonalnie ofertę pakietów wykończenia dodatkowego, w tym m.in. rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w większej ilości pomieszczeń, wykończenie poddasza nieużytkowego i wiele innych. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów z biura sprzedaży.

przestronny salon z aneksem o powierzchni aż do 40 m2

MIĘDZY NAMI SĄSIADAMI

Oferta promocyjna

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży domów na osiedlu Rodzinne Podolany, proponujemy skorzystanie z programu “Między nami sąsiadami”. Oferujemy możliwość uzyskania kwoty 4000 zł brutto na zakup pakietów dodatkowych wykończenia domu.

Wystarczy polecić nasze osiedle przyjaciołom lub rodzinie, którzy również zdecydują się na zakup domu i podpisanie z nami umowy deweloperskiej.

Dzięki udziałowi w programie, można otrzymać atrakcyjne opcje dodatkowe takie, jak: kominek, aranżacja poddasza, czy ogrzewanie podłogowe – w nowej cenie. Tak przygotowane podwyższenie standardu będzie cieszyć każdego dnia.

FINANSOWANIE

Wszystkim naszym potencjalnym klientom zapewniamy nieodpłatne doradztwo kredytowe. Nasz specjalista ds. kredytów zaproponuje optymalne warunki sfinansowania zakupu nieruchomości, zbada zdolność kredytową, obliczy przykładową ratę kredytu, skompletuje całą dokumentację do wniosku kredytowego i pomoże we wszelkich formalnościach. W ten sposób można szybko porównać najlepsze oferty ponad 20 renomowanych instytucji finansujących o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do kontaktu:
Joanna Grabowska-Hryniewicz
tel. 530 507 744
email: j.grabowska@kredyty-hryniewicz.pl

GALERIA

fb
WIZUALIZACJE OSIEDLA
WIZUALIZACJE WNĘTRZ
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIRTUALNY SPACER (dom typu A)

Dane, ceny i wizualizacje mają charakter poglądowy. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian.