fbpx Rodzinne Podolany


Rodzinna strona miasta

Rodzinne Podolany to unikatowy projekt mieszkań dwupoziomowych i domów w zabudowie szeregowej.

W zamyśle inwestora jest zaaranżowanie domowej, rodzinnej przestrzeni, gdzie chętnie dzielimy się radością i do której z przyjemnością wracamy.

Rodzinne Podolany to miejsce o wyjątkowym charakterze zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie zalety miasta przy jednocześnie spokojnej, ustronnej lokalizacji. Zapewniamy wiele możliwości związanych z wyborem idealnie dopasowanej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Szczególny nacisk położyliśmy na użyteczność i estetykę budynków. Osiedle Rodzinne Podolany powstaje w Poznaniu przy ulicy Heleny Rzepeckiej.

 
20lat doświadczenia w branży budowlanej
74rodziny już mieszkają na osiedlu Rodzinne Podolany
 
99lokali na osiedlu Rodzinne Podolany
8231wybudowanej powierzchni

Lokalizacja

Kameralne osiedle Rodzinne Podolany powstaje przy ulicy Heleny Rzepeckiej, na poznańskich Podolanach.

To spokojna, urokliwa okolica w północno-zachodniej części miasta, znajdująca się między zielonym Strzeszynem a ścisłym centrum. Starannie wybierając miejsce na inwestycję, zwróciliśmy uwagę na otoczenie przyrody oraz dogodną komunikację z resztą miasta. Wystarczy kilka chwil, aby dotrzeć nad Jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka oraz pobliskie lasy. W okolicy nie brakuje też ścieżek rowerowych, dzięki którym rowerzyści dotrą do ścisłego centrum w kwadrans.

Bogate zaplecze handlowo – usługowe

Ścieżki biegowe i rowerowe w otoczeniu przyrody

Dobra komunikacja: 10 min autem do centrum

Osiedle zamknięte (szlabany)

Bliskość jezior i lasów