fbpx

RODZINNE PODOLANY

RODZINNA STRONA MIASTA

Rodzinne Podolany to unikatowy projekt mieszkań dwupoziomowych i domów w zabudowie szeregowej. W zamyśle inwestora jest zaaranżowanie domowej, rodzinnej przestrzeni, gdzie chętnie dzielimy się radością i do której z przyjemnością wracamy. Rodzinne Podolany to miejsce o wyjątkowym charakterze zaprojektowane z myślą o osobach, którzy cenią sobie zalety miasta przy jednocześnie spokojnej, ustronnej lokalizacji. Zapewniamy wiele możliwości związanych z wyborem idealnie dopasowanej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Szczególny nacisk położyliśmy na użyteczność i estetykę budynków. Osiedle Rodzinne Podolany powstaje w Poznaniu przy ulicy Heleny Rzepeckiej.

Realizację inwestycji podzieliliśmy na kilka etapów budowy. W pierwszym powstaną 24 mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 – 79 mkw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni do 20 mkw. oraz 5 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 – 105 mkw. z prywatnymi ogrodami. Zakończenie pierwszego etapu planujemy na lato / jesień 2020 roku. W kolejnych etapach ofertę uzupełnią lokale od 76 do 100 mkw.

Zadbamy również o otoczenie obiektów, by stanowiły integralną całość oraz w pełni zagospodarowany teren. Do każdego domu przynależeć będą 1 lub 2 miejsca postojowe. Dużą wagę przykładamy również do elementów małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki oraz oświetlenie, zaś po ukończeniu budowy całego osiedla wykonana zostanie nowa nawierzchnia ulicy dojazdowej – Heleny Rzepeckiej.

Mieszkania dwupoziomowe z tarasami na dachu

oraz

Domy w zabudowie szeregowej z prywatnymi ogrodami

LOKALIZACJA

Przy ulicy Heleny Rzepeckiej

Kameralne osiedle Rodzinne Podolany powstaje przy ulicy Heleny Rzepeckiej, na poznańskich Podolanach. To spokojna, urokliwa okolica w północno-zachodniej części miasta, znajdująca się między zielonym Strzeszynem a ścisłym centrum. Starannie wybierając miejsce na inwestycję, zwróciliśmy uwagę na otoczenie przyrody oraz dogodną komunikację z resztą miasta. Wystarczy kilka chwil, aby dotrzeć nad Jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka oraz pobliskie lasy. W okolicy nie brakuje też ścieżek rowerowych, dzięki którym rowerzyści dotrą do ścisłego centrum w kwadrans.

Mieszkając na osiedlu Rodzinne Podolany, najważniejsze sprawy będzie można załatwić w pobliżu. Zakupy, trening w fitness klubie, wspólny obiad w ulubionej restauracji – te wszystkie atrakcje będą na wyciągnięcie ręki. Na Podolanach znajduje się także kilkanaście placówek edukacyjnych, dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Stąd wiemy, że Podolany staną się jeszcze bardziej Rodzinne.

Wystarczą dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego i udać się do centrum. Także wyjazd poza granice miasta nie będzie stanowił problemu. Niedaleko znajduje się trasa nr 92, z której można łatwo wjechać na trasę S11, czy autostradę A2. Dobrze mieszkać w miejscu, skąd wszędzie jest blisko!

leg-p

STANDARD

Projekt Rodzinne Podolany to najlepsze sprawdzone materiały i rozwiązania technologiczne. Wielką wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom wykonania.

Zależy nam, aby wykończenie każdego lokalu odpowiadało potrzebom jego Mieszkańców. Dlatego poza bogatym standardem wykończenia przygotowaliśmy opcjonalnie ofertę pakietów wykończenia dodatkowego, w tym m.in. rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w większej ilości pomieszczeń, wykończenie poddasza nieużytkowego i wiele innych. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów z biura sprzedaży.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Pragnąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług, rekomendujemy współpracę z profesjonalną firmą oferującą kompleksowe wykończenia mieszkań – redNet Dom. Dzięki temu, zamiast spędzać długie godziny na wyborze materiałów, ekip wykończeniowych, koordynowaniu dostaw czy nadzorowaniu prac, przyszli mieszkańcy osiedla Rodzinne Podolany będą mogli spędzić ten czas tak, jak lubią oraz poświecić go swoim bliskim.

A to dopiero początek zalet idących w parze z wyborem domu czy mieszkania wykończonego „pod klucz” przez naszego Partnera. Otrzymają Państwo 2-letnią gwarancję, możliwość ujęcia kosztów wykończenia w kredycie, płatności ratalne oraz atrakcyjne rabaty. Do dyspozycji Kupujących pozostaje również architekt wnętrz – Pani Aleksandra Kurczewska, która pomoże stworzyć dom marzeń.

Wykańczając lokal z firmą redNet Dom można dokładnie zaplanować budżet (gwarancja ceny – bez niespodziewanych dodatkowych kosztów) oraz termin realizacji, a cały dom po zakończonych pracach będzie nie tylko idealnie wykończony, ale również posprzątany na błysk.

Zapraszamy do kontaktu z firmą redNet Dom:
Projektant: Aleksandra Kurczewska
tel. +48 61 223 02 85
kom. 504 122 175
email: aleksandra.kurczewska@rednetproperty.com

Projektant: Ewelina Jankowska
tel. +48 61 223 02 85
kom. 519 464 589
email: ewelina.jankowska@rednetproperty.com

przestronny salon z aneksem o powierzchni aż do 40 m2

MIESZKANIE MARZEŃ

Z LEROY MERLIN

Z myślą o wszystkich właścicielach mieszkań i domów w inwestycji Rodzinne Podolany, którzy stanęli przed wyzwaniem zaprojektowania, wykończenia i urządzenia swoich lokali, we współpracy z naszym partnerem – Leroy Merlin przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Oprócz 10% rabatu na zakupy w 5 sklepach Leroy Merlin, nasi mieszkańcy otrzymają między innymi indywidualną wizualizację 3D kuchni lub łazienki za 1 grosz. Więcej szczegółów promocji znajdziecie Państwo na ulotce.

FINANSOWANIE

Wszystkim naszym potencjalnym Klientom zapewniamy nieodpłatne doradztwo kredytowe. Nasz specjalista ds. kredytów zaproponuje optymalne warunki sfinansowania zakupu nieruchomości, zbada zdolność kredytową, obliczy przykładową ratę kredytu, skompletuje całą dokumentację do wniosku kredytowego i pomoże we wszelkich formalnościach. W ten sposób można szybko porównać najlepsze oferty ponad 20 renomowanych instytucji finansujących o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ds. kredytów:
Joanna Grabowska-Hryniewicz
tel. 530 507 744
email: j.grabowska@kredyty-hryniewicz.pl

GALERIA

fb
WIZUALIZACJE OSIEDLA
WIZUALIZACJE WNĘTRZ
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIRTUALNY SPACER (szeregi ABC)
WIRTUALNY SPACER (szeregi DEFG)

Dane, ceny i wizualizacje mają charakter poglądowy. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian.